Jednoduché pravidla badmintonu

Badminton se řadí k dynamickým raketovým sportům, který si získal přízeň mnoha lidí. Jde o sport, který se hojně hraje na dovolených, ať už na plážích, nebo mezi stany či chatkami na trávníku, ale zahrát si jej můžete i v halách k tomu zařízených.

Kde vznikl  název badmintonu?

Název badminton vznikl na základě anglického místopisného označení. Vyšel z názvu Badminton House. Tento sport se v České republice hraje již více než 50 let. Stále však přibývá jeho příznivců, kteří se již nechtějí spokojit s amatérskou úrovní hraní na pláži nebo někde u vody, ale vyhledávají badmintonová centra. Pokud se rozhodnete navštívit profesionální badmintonové centrum, zřejmě budete překvapeni, že bez předchozího objednání zřejmě nenajdete místo. O tento druh sportu je skutečně velký zájem. Jde o zábavnou hru, při které se pořádně zapotíte, ale také pobavíte, zasmějete a protáhnete každý sval na svém těle.«« Jednoduché pravidla badmintonu Jaká jsou pravidla badmintonu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20077 (magazin-sport.cz#18)