Jednoduché pravidla badmintonu

Badminton se řadí k dynamickým raketovým sportům, který si získal přízeň mnoha lidí. Jde o sport, který se hojně hraje na dovolených, ať už na plážích, nebo mezi stany či chatkami na trávníku, ale zahrát si jej můžete i v halách k tomu zařízených.

Závěr

Pokud Vás láká vyzkoušet si badminton na vlastní kůži, stačí se objednat do badmintonového centra či tělocvičny. Nepotřebujete k tomu nic. Badmintonová raketa i míčky Vám budou půjčeny. S sebou si vezměte pouze přezůvky, sportovní oblečení a dobrou náladu. Uvidíte, že se Vám tato hra zalíbí natolik, že se k ní budete rádi vracet, a to nejen na dovolené.«« Jaká jsou pravidla badmintonu? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20077 (magazin-sport.cz#18)