Venkovní stoly na stolní tenis

Rozhodli jste se pořídit si stůl na stolní tenis, který však bude určen pro venkovní účely? Pak důkladně vybírejte, neboť rozdíl mezi vnitřními a venkovními stoly je velký. Nechejte si poradit, jak vybrat ten správný.

Venkovní stůl na stolní tenis

Venkovní stoly na stolní tenis musí být odolné, aby vydržely všechny povětrnostní vlivy, kterým jsou vystaveny. Z toho důvodu je důležité vsázet na kvalitu, neboť ta je zde nejdůležitější. Kvalitní venkovní stoly na stolní tenis se vyznačují naprostou funkčností a poskytují komfort při hře. Manipulace s nimi je také na úplně jiné úrovni, než když koupíte stůl od pofiderního výrobce. Venkovní stoly na stolní tenis musí být stabilní, složeny z bezpečné konstrukce, musí být opatřeny kvalitní hrací deskou s odolným povrchem, stejně jako speciální úpravou proti UV záření. Pokud budete stůl často nebo i výjimečně stěhovat z venkovního prostředí do interiéru, nebo jej přesouvat pouze na jiné místo v exteriéru, dbejte na snadné skládání stolu a na snadnou manipulaci s ním, která dokáže ušetřit mnoho času a starostí.Proč si pořídit venkovní stůl na stolní tenis »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20080 (magazin-sport.cz#113)