Výběr rakety na ricochet

Máte rádi squash, avšak Vadí Vám nutnost neustále sledovat, počítat a pamatovat si aktuální stav hry a kvůli tomu hru přerušovat nebo se dohadovat s protihráčem? Vyzkoušejte ricochet, který podobné problémy nezná – o vše se stará moderní elektronika.

Hru za Vás sleduje vychytaná elektronika

Další velkou změnou oproti squashi je hrací prostor, který je o něco menší, ale hlavně je kompletně sledovaný inteligentní elektronikou. Při squashi je častým problémem nutnost přerušování hry kvůli určení toho, komu připadnou body za sporný míček. Tohle se Vám při hraní ricochetu stát nemůže, protože celý hrací prostor je kompletně pokrytý inteligentním elektronickým systémem, který hru sleduje za Vás a bezchybně tak určuje aktuální stav skóre i případné sporné míčky.

Na stranách kurtu jsou umístěny dotykové plochy (touchpady), kterými se ovládá display na přední stěně. Ten neustále ukazuje aktuální stav bodů, počet vyhraných setů a také z které strany a který hráč podává. Elektronika také vyhodnocuje, zda se míčky dotkly přední stěny nad či pod čarou, takže případné spory protihráčů jsou předem zažehnány.«« Jak se hraje ricochet? Rakety na ricochet jsou příjemně lehké »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20079 (magazin-sport.cz#112)