Výběr rakety na ricochet

Máte rádi squash, avšak Vadí Vám nutnost neustále sledovat, počítat a pamatovat si aktuální stav hry a kvůli tomu hru přerušovat nebo se dohadovat s protihráčem? Vyzkoušejte ricochet, který podobné problémy nezná – o vše se stará moderní elektronika.

Rakety na ricochet jsou příjemně lehké

Vyzkoušeli jste si ricochet a nadchnul Vás natolik, že jej budete hrát pravidelně? Pak je vhodné pořídit si vlastní raketu určenou speciálně pro tento dynamický a hravý sport.

Rakety pro ricochet jsou v porovnání s jinými sporty jako je tenis nebo squash až extrémně lehké a jsou také menší. Díky své nízké hmotností, která se obvykle pohybuje v rozmezí 130 až 180 gramů, snižují riziko poranění rukou, paží nebo kloubů. Lehké rakety ocení zvláště ženy, děti nebo starší osoby, kterým výrazně usnadňují pohyb a hru.

Ve specializovaných prodejnách si můžete vybírat ze široké škály raket pro všechny hráčské úrovně, od začátečníků až po nejpokročilejší hráče nebo soutěžní úroveň. S výběrem vhodné rakety Vám jistě poradí profesionální prodejce.«« Hru za Vás sleduje vychytaná elektronika Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20079 (magazin-sport.cz#112)