Dětský bazén

Chcete svým dětem umožnit letní koupání na zahradě? Pokud to máte k přírodním koupalištím nebo k řece daleko, anebo se bojíte hluboké vody, je ideálním řešením dětský zahradní bazének.

Máte malé děti? Jste příznivcem plavání a chcete je navyknout na pobyt ve vodě? Anebo jim chcete dopřát příjemné ochlazení v horkých letních dnech? Pak to můžete snadno vyřešit pořízením dětského zahradního bazénu.Snadno přenosný bazén pro děti »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20083 (magazin-sport.cz#43)