Nafukovací bazény

Chcete si na zahradu pořídit bazén pro děti? Stačí Vám menší bazén, kde si děti dostatečně vyhrají a v horku se v něm můžete schladit i Vy? Pak svou pozornost zaměřte na lehké a snadno přenosné nafukovací bazény.

Dá se v nafukovacím bazénu plavat?

Z uvedených rozměrů je jasné, že nafukovací bazény nejsou určeny k plavání, i když pro nejmenší děti mohou posloužit i jako první místo, kde se pod dozorem dospělých naučí plavat, nebo si přinejmenším navyknou na vodu, takže pak nebudou mít strach při učení plavání v hluboké vodě.

Pakliže si v bazénu chcete dát několik temp a zaplavat si, na nafukovací bazény raději zapomeňte. Pokud Vám ale stačí malý bazén, v němž se mohou děti čvachtat, dovádět a hrát si, je nafukovací bazén ideální volbou. A v případě volby největších nafukovacích bazénů jistě v horkém létě oceníte možnost schlazení se a ponoření do vody i Vy.«« Nafukovací bazény pro rodinu i pro party Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20091 (magazin-sport.cz#119)