Prstencové bazény

Rádi byste si na zahradu nebo na chatu či chalupu pořídili bazén, avšak nechcete do něj vkládat žádné velké finanční částky? K tomuto účelu jsou naprosto ideální nafukovací prstencové bazény.

Mít na zahradě bazén se dříve rovnalo luxusu, jaký si mohl dovolit jen málokdo. V dnešní době se však nabízejí konstrukční řešení bazénů, jež umožňují jeho cenu výrazně snížit. Pokud byste rádi měli bazén, ale obáváte se vysoké ceny, nyní již nemusíte. Hitem letošního léta jsou snadno přenosné, kvalitní a přesto cenově výborně dostupné** prstencové bazény**.Nový bazén za pár stovek? Nyní je to možné! »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20089 (magazin-sport.cz#97)