Pumpy k bazénům

Pořídili jste si nafukovací bazén, ale nepasuje Vám k němu žádná pumpička? Nevadí, bazénové pumpy jsou vesměs levné a snadno dostupné zboží. K mání je několik různých typů, stačí si jen vybrat.

Bazénovou pumpu potřebujete k nafouknutí nafukovacího bazénu, především pro prstencové bazény.Kde využijeme bazénovou pumpu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20090 (magazin-sport.cz#98)