Schody do bazénu

Pořídili jste si bazén, ale zatím ještě nemáte schůdky? Po chvíli užívání bazénu každý zjistí, že bazénové schůdky přeci jen mají své opodstatnění, protože výrazně usnadňují přístup a především výstup z bazénu. Jak si schůdky vybrat?

Pořídili jste si zahradní bazén, ale zapomněli jste na bazénové schůdky? Anebo jste je vynechali jakožto zbytečnou věc, bez které se obejdete? U malých nízkých přenosných bazénů, do kterých pohodlně vkročíte, nejsou schůdky nutně zapotřebí, avšak do vyšších nadzemních bazénů je přístup bez schůdků velmi obtížný a výstup takřka nemožný. Vyberte si schůdky podle typu Vašeho bazénu.Schůdky do bazénu jako bezpečnostní prvek »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20085 (magazin-sport.cz#93)