Schody do bazénu

Pořídili jste si bazén, ale zatím ještě nemáte schůdky? Po chvíli užívání bazénu každý zjistí, že bazénové schůdky přeci jen mají své opodstatnění, protože výrazně usnadňují přístup a především výstup z bazénu. Jak si schůdky vybrat?

Kvalitní bazénové schůdky

Jelikož bazénové schůdky do nadzemních zahradních bazénů zajišťují bezpečný přístup a výstup z bazénu a v jejich nejvyšším bodě můžete být i 2 metry nad zemí, je důležité, aby byly kvalitní a vydržely časté užívání a rovněž tak přítomnost vody. V žádném případě proto schůdky nekupujte na tržnici, anebo se nepokoušejte namísto nich použít nějakou náhražku, která nezaručí potřebnou stabilitu, anebo se brzy rozpadne vlivem promáčení. Při výběru schůdků proto dbejte především na jejich kvalitu.

Dalším důležitým aspektem je kompatibilita schůdků a Vašeho typu bazénu. Většinou se proto vyplatí pořídit si schůdky od stejného výrobce, od něhož máte i bazén. V prodejně Vám pak nejlépe poradí, které schůdky se k danému typu bazénu hodí. Pokud se Vaše staré schůdky již opotřebily a potřebujete nové schůdky ke staršímu bazénu, pak se rovněž poraďte v odborné prodejně, kde Vám doporučí nejvhodnější typ.

Nezapomínejte také na estetiku, avšak na prvním místě je vždy bezpeční a kvalita. A jaké jsou vlastnosti kvalitních bazénových schůdků?«« Schůdky do bazénu jako bezpečnostní prvek Dle čeho vybrat bazénové schůdky? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20085 (magazin-sport.cz#93)