Běhání ráno

Snažíte se zhubnout? Moc Vám to nejde? Trápí Vás jojo efekt? Pokud se snažíte hubnout pomocí módních diet nebo nejezení, jen si tím ubližujete. Mnohem účinnější je pravidelný pohyb, kupříkladu běhání.

Pravidelné běhání je výborným prostředkem při hubnutí. Pokud chcete hubnout obzvláště účinně, je nejlepší běhat ráno nalačno. Proč?Proč běhat ráno? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20094 (magazin-sport.cz#10)