Co jíst před tréninkem a po tréninku?

I když cvičíte intenzivně, nikdy nebudete s výsledkem spokojeni, pokud nebudete dodržovat správnou životosprávu. Obzvláště důležitá je strava před tréninkem a po tréninku.

Podle čeho se během dne stravovat?

Přemýšlíte, jaké jídlo si na den připravit a jak si jednotlivé porce rozložit, abyste neměli hlad, byli plní energie a k tomu Vám ještě rostly svaly a nepřibírali jste na tuku? Při rozvrhu jídla musíte vycházet z toho, zda budete ten den trénovat, kdy se bude trénink konat, jak náročný bude, na co se bude zaměřovat, atd. Za nejdůležitější jídlo dne je považována snídaně a první jídlo po tréninku. Někteří sportovci stejně tak důsledně lpí také na posledním jídle před spaním.«« Co jíst před tréninkem a po tréninku? Co jíst před tréninkem? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20101 (magazin-sport.cz#149)