Co jíst před tréninkem a po tréninku?

I když cvičíte intenzivně, nikdy nebudete s výsledkem spokojeni, pokud nebudete dodržovat správnou životosprávu. Obzvláště důležitá je strava před tréninkem a po tréninku.

Co jíst před tréninkem?

Pro sportovce je samozřejmě důležitý celodenní jídelníček. Poslední jídlo před tréninkem však významně ovlivňuje výkon, proto je potřeba ho nepodceňovat. Nevhodně zvolené jídlo před tréninkem může celou Vaši snahu v posilovně nebo na jiném sportovišti pokazit. Složení posledního pokrmu před tělesnou aktivitou musí být ovlivněno tím, co budete dělat – zda budete běhat, zda strávíte hodinu ve fitku, apod. Je potřeba si stanovit cíl. Chcete podat maximální výkon? Nebo si chcete jít pouze na několik desítek minut v poklidu zaklusat? Tohle všechno má vliv na správný výběr jídla před tréninkem.«« Podle čeho se během dne stravovat? Kdy jíst naposledy před tréninkem? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20101 (magazin-sport.cz#149)