Jak často běhat?

Věnovali jste se již dříve pravidelnému sportování, anebo jste zatím pohybem tzv. „nepolíbení“? I když jste dříve nesportovali, nevadí, začít se dá vždycky. Chcete-li běhat, poradíme Vám základní principy tohoto oblíbeného sportu.

Běhání je ideální pro ty z Vás, kteří jste se rozhodli začít pravidelně hýbat, neboť běh je hned po chůzi nejpřirozenějším druhem lidského pohybu. Při běhu protáhnete prakticky všechny svaly na těle, i když nejzatíženější jsou samozřejmě nohy. Pokud běháte vytrvalostně a ne na sprinterských tratích, můžete si díky pravidelnému běhání velice efektivně tvarovat postavu a spalovat tuky po celém těle i v problémových partiích. Zároveň je běhání zdravé pro srdce, cévy, plíce a také pro správné trávení, protože napomáhá pohybu tráveniny ve střevech.Když s běháním teprve začínáte »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20097 (magazin-sport.cz#62)