Jak správně běhat v přírodě

Běháte rádi? Je běh Vašim oblíbeným sportem? Běhat se dá doma nebo v posilovně na běžeckém pásu anebo ve městě po chodnících či v parku. Pokud však máte možnost běhat v přírodě mimo město, určitě toho využijte.

Ti z nás, kteří tráví většinu svého času ve městech, už ani možná nevíte, jaký je to pocit, ocitnout se mimo civilizaci. Pokud máte tu možnost, vydejte se někam do přírody mimo zástavbu a mimo asfaltové silnice, ať si můžete užít běh na čerstvém vzduchu za zvuků přírody, v nefalšovaném terénu a s nádhernými výhledy do krajiny.Jak se vybavit na běhání v přírodě »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20098 (magazin-sport.cz#72)