Jak stoprocentně zhubnout

Jestliže chcete napořád a trvale zhubnout, nestačí jen chtít, ale musíte s tím něco udělat. Existují stále zásady, o kterých se tak nějak všeobecně ví, ale jsou i triky, díky nimž bude Vaše motivace zhubnout obrovská.

Jak fungují diety

V případě, že se lidé rozhodnou hubnout, směřují jejich cíle k internetu, kde do vyhledávače zadávají hesla podobná rychlým a účinným dietám. Každý chce zhubnout zkrátka hned, mnoho a samozřejmě trvale. Jenže toto zatím není možné. Pokud tak chcete hubnout, musíte si ujasnit, zda je Vaším cílem trvalé zhubnutí, nebo se chcete jen příští týden na ples, případně jinou akci vejít do šatů. V druhém případě jde totiž o hubnutí krátkodobé, kdy během týdne přijdete i o několik kilogramů, dieta je velice drastická a omezená na určitý druh stravy, nicméně kila jdou skutečně dolů. Problém je v tom, že taková dieta se nedá držet dlouhodobě a jakmile člověk přejde na běžný režim, opět přibere a to nejen to, co zhubnul, ale mnohdy i něco navíc. Tyto diety nejsou zdravé, mohou poškodit vnitřní orgány a zejména vykolejí metabolismus.

Dlouhodobé diety a nový životní styl

Druhé druhy diet jsou dlouhodobé, které se sestávají ze změny celého životního stylu. Obvykle jsou založeny na tom, že je nutno vystřídat sladké, uzeniny, příliš tučné a naopak do jídelníčku zařadit více čerstvé zeleniny, ovoce, vlákniny a dalších výživných látek. Hubnutí probíhá pomalu, ale jistě. A právě zdlouhavý proces redukce tělesných tuků je kolikrát nudný, fádní a tak lidé často tento typ nejsou schopni vydržet a najedou opět na svůj starý životní styl. Aby hubnutí v tomto směru mělo efekt, je potřeba jej doplnit i dalšími prvky, nejen zdravou stravou.

Co umí přípravky

Tím mohou být i speciální přípravky. Je však nutno rozdělit přípravky na podporu hubnutí, které většinou omezují chutě, jako jsou třeba tablety chromu, aj., nebo pak jsou to přímo tablety, léky na hubnutí, jež jsou volně prodejné, ale jejich pořizovací cena je dost vysoká a tisícové položky nejsou v tomto směru výjimkou. Dále jsou tu i léky na lékařský předpis, které udělají v metabolismu dost práce, ale musí je předepsat ošetřující lékař a ten je jen tak někomu předepsat nemůže. Přitom nadbytečných kil se může chtít zbavit i člověk s normální váhou a nějaké to kilo prostě shodit.«« Jak stoprocentně zhubnout Co dělat, když chceme zhubnout »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20099 (magazin-sport.cz#78)