Magnetický běžecký pás

Máte rádi běhání? Běh představuje hned po chůzi ten nejpřirozenější typ lidského pohybu. Jenže pokud je venku zima nebo prší, tak se moc dobře neběhá. Jestliže nechcete přicházet o pravidelný trénink, pořiďte si magnetický běžecký pás.

Díky běžeckému pásu lze běhat kdykoliv

Jistě, běhání v krásné přírodě, když je hezky a na čerstvém vzduchu, nemůže žádný stroj nebo hala vynahradit. Jenže žijeme ve střední Evropě, kde je skoro půl roku zima a sychravo a běháním v takovém počasí si tak akorát zaděláváte na nachlazení nebo zánět průdušek či nosohltanu. A když k tomu ještě připočteme podzimní a zimní smog, který běžně trápí velká města a bohužel i venkov, kde zase vzduch otravují ti, jenž spalují v kamnech plasty a odpadky, jsou opravdu dny, kdy se venku běhat nedá. Jestliže chcete mít jistotu, že si budete moci zaběhat kdykoliv, i kdyby venku trakaře padaly, pořiďte si domů kvalitní běžecký pás.«« Magnetický běžecký pás Magnetický běžecký pás i do stísněné domácnosti »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20093 (magazin-sport.cz#6)