Magnetický běžecký pás

Máte rádi běhání? Běh představuje hned po chůzi ten nejpřirozenější typ lidského pohybu. Jenže pokud je venku zima nebo prší, tak se moc dobře neběhá. Jestliže nechcete přicházet o pravidelný trénink, pořiďte si magnetický běžecký pás.

Magnetický běžecký pás i do stísněné domácnosti

Občas je slyšet, že pořídit si stroj na sportování domů prostě není možné, protože máme doma málo místa. Ani malé prostory nejsou pro magnetický běžecký pás žádnou překážkou, neboť některé typy jsou skládací, takže je lze složené schovat pod postel nebo za gauč apod. Skládání probíhá velmi rychle a snadno, takže se nemusíte obávat toho, že byste před a po každém cvičení museli okolo pásu poskakovat se šroubovákem. Stačí jen sklopit stojan s displejem nebo u jiných typů pás vyklopit nahoru a je hotovo. Díky kolečkům můžete** skládací pásy** libovolně přemisťovat bez větší námahy.«« Díky běžeckému pásu lze běhat kdykoliv Jak funguje magnetický běžecký pás? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20093 (magazin-sport.cz#6)