Magnetický běžecký pás

Máte rádi běhání? Běh představuje hned po chůzi ten nejpřirozenější typ lidského pohybu. Jenže pokud je venku zima nebo prší, tak se moc dobře neběhá. Jestliže nechcete přicházet o pravidelný trénink, pořiďte si magnetický běžecký pás.

Jak funguje magnetický běžecký pás?

Magnetické běžecké pásy fungují na mechanickém bezmotorovém principu s využitím síly magnetu, kterým lze nastavit různé stupně zátěže. Absence motoru a magnetická zátěž zaručují tichý a plynulý chod. Pás lze různě naklápět, takže můžete běhat po rovince nebo i do kopečka, pokud budete chtít.

Displej ukáže důležité údaje

Každý** magnetický běžecký pás** má displej, na kterém se zobrazuje nastavená zátěž a také další údaje důležité pro vyhodnocení Vašeho sportovního výkonu. Na displeji tak uvidíte počet spálených kalorií, Váš puls, rychlost běhu, uběhnutou vzdálenost, jak dlouho jste běželi aj.«« Magnetický běžecký pás i do stísněné domácnosti Běhání na pásu a klouby »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20093 (magazin-sport.cz#6)