Magnetický běžecký pás

Máte rádi běhání? Běh představuje hned po chůzi ten nejpřirozenější typ lidského pohybu. Jenže pokud je venku zima nebo prší, tak se moc dobře neběhá. Jestliže nechcete přicházet o pravidelný trénink, pořiďte si magnetický běžecký pás.

Běhání na pásu a klouby

Občas můžeme slyšet, že** běhání** nadměrně opotřebovává klouby. To může být pravda zvláště v tom případě, že často běháte po tvrdém povrchu (chodník, asfalt, beton). Běhání po trávě nebo měkké lesní pěšině je pro klouby mnohem vhodnější, neboť tento povrch je pružnější a tak nejsou klouby tak výrazně zatěžovány nárazy.

Z tohoto hlediska je výhodné i běhání na běžeckém pásu, neboť ten je také pružný podobně jako louka. Ti, kteří byli dosud zvyklí běhat na tvrdém, si po běhu na pásu všimli, že díky pružení pomáhá běh na pásu zapojovat i ty svalové skupiny, které při běžném běhu procvičovány nejsou. I to je jedním z důvodů, proč si domů pořídit kvalitní běžecký pás.«« Jak funguje magnetický běžecký pás? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20093 (magazin-sport.cz#6)