Začínáme běhat

Po překonání prvních těžkých tréninků si běhání zamilujete. Běh vám dává pocit svobody, uvolnění a vnitřní vyrovnanosti. Ale jak začít běhat? Na co je potřeba připravit se a jak běhat správně?

Hledáte – li sport, který vám výrazně zlepší kondici, zpevní svaly, pomůže zbavit se tuků a pročistit hlavu, tak bude běh ideální právě pro vás. Začít běhat však není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Ano budete potřebovat jen dobré boty, sportovní oblečení a můžete vyrazit. Jenže mít dostatečně pevnou vůli a překonat nelehké běžecké začátky není nic jednoduchého. Proto mnozí po prvních neúspěších od tohoto sportu raději upustí.Jaké jsou výhody běhání »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20100 (magazin-sport.cz#84)