Boxovací hrušky

Věnujete se boxu a chtěli byste se v nácviku rychlých úderů zdokonalit? Přemýšlíte, čím dál vybavit svoji domácí posilovnu? Pokud již máte boxovací pytel, můžete popřemýšlet o boxovací hrušce, která Vás v oblasti boxu posune zase o kus dál.

Boxovací hruška

Boxovací hruška představuje výbornou, jedinečnou a nenahraditelnou pomůcku pro nácvik rychlých úderů rukou. Chcete se zdokonalit v boxu? Rádi byste boxovali každý den, pravidelně, ale chybí Vám sparing partner? Pak si pořiďte boxovací hrušku, která Vám sparinga nahradí. Boxovací hruška je bleskovým protivníkem, vyrobeným z celokožené konstrukce.Proč si pořídit boxovací hrušku? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20119 (magazin-sport.cz#125)