Boxovací panák

Přitahuje Vás box a adrenalin, který dokáže v člověku probudit, ale na druhou stranu Vás odrazuje, že byste museli bojovat proti člověku, anebo prostě nemáte s kým trénovat? Pak vyzkoušejte boxovacího panáka.

Pravděpodobně jste již slyšeli o boxovacím pytli, který představuje výbornou pomůcku pro trénink nejen klasického, ale například i thajského boxu anebo jiných sportů, především bojových umění. Odlišnou variantou boxovacího pytle je boxovací panák, který Váš trénink posune zase o něco dál a navíc se hodí i do těch prostor, kam nelze boxovací pytel zavěsit.Jak se upevňuje boxovací panák? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20121 (magazin-sport.cz#132)