Boxovací pytel

Chcete se naučit boxovat, zpevnit tělo, mít sílu a cítit se dobře? To vše se Vám povede, pokud si pořídíte boxovací pytel a pravidelně se budete věnovat boxování. Jak ale vybrat ten správný?

Jak vybrat správný boxovací pytel?

Abyste si dobře zaboxovali a trénink byl efektivní, je nutné vybrat správný boxovací pytel, který bude plně odpovídat Vašemu stylu. Boxovací pytle se vyrábí ze třech druhů materiálu, které je možné k výrobě použít. Jde o látku, ze které se vyrábí boxovací pytle, které jsou určené spíše pro boxování ve volném čase, tedy pro amatéry nebo začátečníky, nebo pro občasné boxování. Pak jsou boxovací pytle vyrobené z polyuretanu, které se používají pro pravidelné boxování a pak jsou boxovací pytle z kůže, které již slouží pro pravidelné až intenzivní boxování, neboť tyto pytle nabízí větší odpor než dva výše zmíněné. Boxovací pytle váží od dvaceti do třiceti kilogramů a měří od 80 cm až po 1,20 metru. Pokud chcete do pytle nejen boxovat, ale i kopat, pak si pořiďte pytel o velikosti 1,2 metru. Boxovací pytel by se měl umístit o 10 cm výš, než je výška uživatele. Boxovací pytle se čistí mýdlovou vodou, nikoliv chemickými přípravky.«« Co přináší boxování do pytle? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20118 (magazin-sport.cz#123)