Brazilské Jiu Jitsu

Brazilské Jiu Jitsu je bojové umění, které se zaměřuje na úchopy, páčení a škrcení a tato technika se uplatňuje především v boji na zemi. Jde o úpolový sport a sebeobranný systém, který je stále více populární.

Brazilské Jiu Jitsu používá zkratku BJJ. Jde o bojové umění, které se odehrává především na zemi. Brazilské Jiu Jitsu bylo odvozeno z japonského bojového umění Kokodan judo, které se zase vyvinulo z japonského ju jutsu. Brazilské Jiu Jitsu vychází z principu, že i slabší a menší člověk se může ubránit proti silnějšímu a většímu, pokud bude znát a umět používat techniky brazilského jiu jitsu. Jde především o techniky páčení a škrcení.Styl boje brazilského Jiu Jitsu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20116 (magazin-sport.cz#106)