Chrániče na bojové sporty

Při sportovních aktivitách dochází k různým zraněním. Především pak bojové sporty mohou být bez vhodných ochranných prostředků velmi nebezpečné. Naštěstí dnes již na českém trhu najdeme pestrou škálu chráničů a suspenzorů.

Chrániče zubů

Zuby jsou jedním z nejohroženějších míst při bojových sportech. Chránit si je můžeme pomocí různých typů zubních chráničů. Na trhu najdeme standartní levné typy vyrobené z opakovaně tvarovatelných termoplastů. Mezi ně patří např. Musashi, který dokonale chrání horní čelist. Je určený především pro děti a mládež. Ke kvalitnějším patří hlavně výrobky firmy Shock Doctor. Ty jsou vhodné i pro nejtvrdší bojové sporty. Její výrobek Gel Max se skládá z vnějšího ochranného rámu vyrobeného z tvrdé gumy a vnitřní tvarovatelné výplně. Od tohoto výrobce pochází také jedinečný nízkoprofilový chránič zubů Nano 3D. Jeho tenkostěnná a lehká konstrukce pohlcuje a rozptyluje nárazy od místa úderu. Sportovcům umožňuje lepší dýchání a nebrání jim v řeči.«« Bojový sport Chrániče nohou »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20122 (magazin-sport.cz#134)