Kurz sebeobrany Ostrava

Stalo se Vám někdy, že Vás nebo Vaše blízké či známé někdo obtěžoval nebo dokonce napadl? A jak to dopadlo? Dokázal se napadený ubránit a odradit útočníka, anebo mu podlehl? Uvažujete o kurzu sebeobrany?

Co je vlastně sebeobrana? Pod tímto pojmem si lze představit leccos. V případě napadení se můžete bránit křikem, útěkem, použitím slzného spreje nebo přístroje pro vytváření elektrických výbojů, ale užitečné je umět se útočníkovi postavit i s holýma rukama a dokázat se efektivně ubránit. Pakliže se tomu chcete naučit, přihlaste se do kurzu sebeobrany.Druhy kurzů sebeobrany v Ostravě »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20114 (magazin-sport.cz#89)