Kurz sebeobrany Ostrava

Stalo se Vám někdy, že Vás nebo Vaše blízké či známé někdo obtěžoval nebo dokonce napadl? A jak to dopadlo? Dokázal se napadený ubránit a odradit útočníka, anebo mu podlehl? Uvažujete o kurzu sebeobrany?

Druhy kurzů sebeobrany v Ostravě

Chcete absolvovat základn kurz sebeobrany v Ostravě, anebo byste se chtěli učit něčemu novému dlouhodobě? Vybírat si můžete mezi základním všeobecným kurzem, anebo zvolit kurzy pro pokročilé, či si vybrat konkrétní** bojové umění** a tomu se pak naplno věnovat a nadále rozvíjet své schopnosti i růst osobnosti.

Klasický kurz sebeobrany Ostrava

Základní **klasický [kurz sebeobrany Ostrava je určen zejména ženám a starším osobám anebo každému, kdo nemá zájem o další lekce a vzdělávání v oboru boje a sebeobrany. Naučíte se zde všeobecným kopům, úderům, hmatům a chvatům, které Vám pomohou ubránit se útočníkovi a probírá se rovněž psychologie boje. Pokud se chcete dozvědět více nebo si nabyté poznatky pro lepší zvládnutí a zapamatování zopakovat, je možné se kurzu zúčastnit opakovaně, nebo zvolit kurz pro pokročilé.

Tyto základní kurzy jsou většinou pořádány ve spolupráci s Policií ČR.

Krav Maga Ostrava

V poslední době je u nás stále populárnější kurz sebeobrany Krav Maga, který se k nám dostal z Izraele. Jde o způsob boje určený pro širokou veřejnost bez ohledu na věk, pohlaví nebo fyzickou kondici. Krav Maga učí, jak útočníka v minimálním čase zpacifikovat, znemožnit mu další útok a poté se co nejrychleji dostat do bezpečí.

Bojová umění v Ostravě

Tradiční bojová umění, která známe především z filmů s asijskou tématikou, vlastně nevznikla z žádného jiného důvodu, než umět se ubránit v případě napadení. Karate, aikido, jiu-jitsu, taekwondo, judo, kung-fu a jiná umění boje jsou zpravidla starobylá a vyvíjela se po celá staletí, kdy se nabyté poznatky přenášely z mistra na žáka a tak stále dál a dál, díky čemuž se nám jejich odkaz zachoval dodnes.

Pakliže Vám nestačí jen [základní kurz sebeobrany v Ostravě, ale chcete výrazně zlepšit svou fyzickou kondici, vytrvalost, sílu, odhodlání, sebevědomí, ale podpořit i mentální a duchovní růst a disciplínu, vyberte si některé z tradičních bojových umění, jemuž se budete plně věnovat pod dohledem zkušených mistrů a postupně se dostávat na stále vyšší a vyšší úrovně svých schopností.«« Kurz sebeobrany Ostrava Pomůcky pro sebeobranu v Ostravě »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20114 (magazin-sport.cz#89)