Rukavice na fitbox

Fitbox patří k velmi žádané novince v oblasti fitness. Fitbox je skupinové cvičení, které je natolik účinné a zábavné, že se mu věnuje stále více lidí. Abyste se mu i Vy mohli věnovat na 100%, je potřeba být řádně vybaven, tedy mít kvalitní rukavice.

Co je fitbox?

Fitbox je takřka novinka v oblasti fitness. Jde o sport, který je určen jak pro muže, tak i pro ženy. Zkrátka pro všechny, které baví pohyb, kteří mají rádi zdravý životní styl a kteří rádi pracují na svých postavách.** Fitbox** je skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení. Provádí se na speciálně upravených boxovacích totemech a smyslem je ve stejný okamžik posilovat kondici, spalovat tuky, relaxovat, psychicky se uvolnit, poslouchat hudbu a být motivován. Možná se Vám zdá být náročné vše výše uvedené zvládnout v jeden jediný okamžik a takto postupovat celou výukovou hodinu, avšak jde o natolik zábavné cvičení, že po prvních minutách si ani neuvědomíte, že všechny své smysly využíváte pro toto cvičení a cvičení Vám půjde intuitivně. Fitbox obsahuje několik základních úderů, při kterých se kombinuje množství cviků. Při fitboxu se nikdo nudit nemůže.Pro koho je fitbox určen? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20107 (magazin-sport.cz#35)