Rukavice na fitbox

Fitbox patří k velmi žádané novince v oblasti fitness. Fitbox je skupinové cvičení, které je natolik účinné a zábavné, že se mu věnuje stále více lidí. Abyste se mu i Vy mohli věnovat na 100%, je potřeba být řádně vybaven, tedy mít kvalitní rukavice.

Pro koho je fitbox určen?

Fitbox patří k velmi účinným cvičebním metodám, které se provádějí ve skupině. Vyzkoušet fitbox můžou naprosto všichni bez rozdílu věku a pohlaví. Fitbox je kondiční cvičení, které se realizuje pod vedením zkušeného instruktora či instruktorky, kteří mají na fitbox absolvovaný specializovaný kurz. Fitbox je cvičení, které je založené na několika základních úderech rukama a kopech nohama. Správnou kombinací a jejich různými záměnami můžete dosáhnout velmi zábavného cvičení, které posiluje naprosto celé tělo.«« Rukavice na fitbox Rukavice na fitbox »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20107 (magazin-sport.cz#35)