Rukavice na fitbox

Fitbox patří k velmi žádané novince v oblasti fitness. Fitbox je skupinové cvičení, které je natolik účinné a zábavné, že se mu věnuje stále více lidí. Abyste se mu i Vy mohli věnovat na 100%, je potřeba být řádně vybaven, tedy mít kvalitní rukavice.

Rukavice na fitbox

Pokud se chystáte na svou první lekci fitboxu, je potřeba mít s sebou sportovní oblečení, v němž se budete cítit dobře a pohodlně. Zvolte především takové oblečení, které bude odvádět pot z těla, neboť při fitboxu se opravdu zpotíte. Velmi důležité jsou pro fitbox kvalitní rukavice nebo bandáže. Ty jsou nutné proto, aby Vám zpevnily zápěstí a ochránily prsty před zraněním. Rukavice i bandáže se dají častokrát pořídit přímo na místě, ovšem nemůžete počítat s takovým výběrem, jaký máte na internetu. Rovněž ceny v e-shopech se liší od cen, za které můžete rukavice pořídit ve sportovním centru. Pokud nevíte, zda Vás fitbox bude bavit nebo ne, a chtěli byste prvně vyzkoušet první lekci, pak některá centra nabízejí zapůjčení rukavic na první zkušební lekci.«« Pro koho je fitbox určen? Jak se na fitbox připravit? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20107 (magazin-sport.cz#35)