Rukavice na fitbox

Fitbox patří k velmi žádané novince v oblasti fitness. Fitbox je skupinové cvičení, které je natolik účinné a zábavné, že se mu věnuje stále více lidí. Abyste se mu i Vy mohli věnovat na 100%, je potřeba být řádně vybaven, tedy mít kvalitní rukavice.

Jak se na fitbox připravit?

Mějte na paměti, že fitbox je náročný sport, při kterém se zpotíte. Proto dodržujte pitný režim. Vždy minimálně před každou lekcí se dostatečně napijte vody. Buď** iontového nápoje**, nebo minerální vody. I v průběhu každé lekce musíte tekutiny doplňovat. Nápoje si vezměte buď s sebou z domu, nebo si je můžete přímo ve fitness centru koupit. Nezapomeňte na dobrou náladu, která je stejně důležitá jako dobré vybavení. Přijďte 10 minut před začátkem, aby Vám neutekla rozcvička.«« Rukavice na fitbox Z čeho jsou fit box rukavice vyrobeny? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20107 (magazin-sport.cz#35)