Rukavice na fitbox

Fitbox patří k velmi žádané novince v oblasti fitness. Fitbox je skupinové cvičení, které je natolik účinné a zábavné, že se mu věnuje stále více lidí. Abyste se mu i Vy mohli věnovat na 100%, je potřeba být řádně vybaven, tedy mít kvalitní rukavice.

Z čeho jsou fit box rukavice vyrobeny?

Rukavice na fitbox jsou vyrobeny z neoprenu se suchým zipem. Vnitřek je vyroben z gelové výplně. Rukavice se snadno nasazují. I jejich údržba je jednoduchá. Můžete vybírat z mnoha různých střihů, které Vám zajistí maximální pohodlí. Vnitřní gelová výplň zaručuje co nejvyšší bezpečnost a ochranu před zraněním. Rukavice na fitbox jsou brány jako doporučený doplněk. Jestliže patříte mezi ty, kteří cvičení fitboxu berou vážně, určitě si rukavice kupte. Výhodou těchto rukavic oproti bandážím je to, že je stačí snadno a rychle navléknout na ruku a nemusíte nic kolem rukou složitě omotávat.«« Jak se na fitbox připravit? Proč používat rukavice »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20107 (magazin-sport.cz#35)