Spalte tuky a vytvarujte svaly piloxingem

Jak účinně spalovat tuky, tvarovat tělo a přitom se dobře bavit? Odpověď je jednoduchá - PILOXING! Piloxing je nový cvičební styl, který si určitě oblíbíte i vy. Tato cvičební metoda je založena na kombinaci pilates a boxu.

Co je to piloxing

Piloxing je nová cvičební metoda, která si také u nás získává čím dál tím větší oblibu. Tato cvičební metoda v sobě spojuje dva základní prvky a to pilates a box. Na první pohled se pilates a box dá jen velmi těžko propojit v jeden cvičební styl, ale věřte tomu, že Vivece Jensenové (autorka piloxingu) se to povedlo velice dobře. Piloxing si z pilates a boxu vybírá jen to nejlepší a kombinuje jej ve cvičení plném výbušnosti, energie, ale také ladnosti. Piloxing je také vhodný pro ty, které mají rády skupinové cvičení, ale nejsou si jisté v tanci.

Hlavní motto piloxingu je SLEEK, SEXY, POWERFUL (elegantní, sexy, silná).«« Spalte tuky a vytvarujte svaly piloxingem Jak vznikl piloxing »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20113 (magazin-sport.cz#83)