Spalte tuky a vytvarujte svaly piloxingem

Jak účinně spalovat tuky, tvarovat tělo a přitom se dobře bavit? Odpověď je jednoduchá - PILOXING! Piloxing je nový cvičební styl, který si určitě oblíbíte i vy. Tato cvičební metoda je založena na kombinaci pilates a boxu.

Jak vznikl piloxing

Piloxing se k nám dostal z Kalifornie. V Kalifornii tuto cvičební metodu vytvořila Viveca Jensenová, sportovkyně švédského původu, která si prošla fitness, tancem a mnoha dalšími sporty. Viveca se na vrcholové úrovni věnovala kulturistice, trénovala box a balet. Na základě všech svých zkušeností vytvořila jedinečný cvičební styl PILOXING. Piloxing má pomoci ženám posílit fyzickou a také psychickou kondici. Piloxing má také změnit pozici žen ve fitness. Piloxing představuje současné ženy. Na jedné straně je zde stránka silná, drsná a nezávislá a na straně druhé je zde jemnost a elegance.

V roce 2011 se také u nás konaly první tréninky v piloxingu. Cvičební metoda se dostává do více měst a také vy ji můžete vyzkoušet. Nové cvičební metody, které vznikají spojením už existujících prvků, jsou v současné době velmi oblíbené a ukazuje se, že jsou také zdravější, než běžné fitness.«« Co je to piloxing Jaké jsou výhody piloxingu »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20113 (magazin-sport.cz#83)