Spalte tuky a vytvarujte svaly piloxingem

Jak účinně spalovat tuky, tvarovat tělo a přitom se dobře bavit? Odpověď je jednoduchá - PILOXING! Piloxing je nový cvičební styl, který si určitě oblíbíte i vy. Tato cvičební metoda je založena na kombinaci pilates a boxu.

Jaké jsou výhody piloxingu

Piloxing je velmi zábavný fitness sport, během kterého se rozhodně nebudete nudit. Jak tedy fungují dva základní prvky piloxingu? Pilates pomáhá zvyšovat pevnost a pružnost svalů, nedochází však k nárůstu jejich objemu. Cvičení pilates nepřináší příliš velký váhový úbytek. Při boxu je nutné, aby tělo bylo absolutně zpevněné, používají se zde pevné a velmi přesné údery a nohy jsou v neustálém pohybu. Při boxu se výrazně zvyšuje vaše tepová frekvence a spalují se tuky. Piloxing je vymyšlený tak, aby pomocí pohybů pilates protáhl tělo a zvýšeným tepem spaloval tuky. Pravidelným cvičením získáte štíhlou a zpevněnou postavu. Nemusíte se obávat mužsky svalnatých rukou a nohou.

Během piloxingu se pravidelně střídají pomalé kontrolované pohyby s energickými údery. Změny však probíhají pomalu a postupně, a tak budete mít možnost tělo nasměrovat do správné polohy. Jako doplněk piloxingu se mohou používat půlkilové zátěže na ruce v podobě rukavic upevňovaných na zip.«« Jak vznikl piloxing Jak piloxing působí na tělo »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20113 (magazin-sport.cz#83)