Spalte tuky a vytvarujte svaly piloxingem

Jak účinně spalovat tuky, tvarovat tělo a přitom se dobře bavit? Odpověď je jednoduchá - PILOXING! Piloxing je nový cvičební styl, který si určitě oblíbíte i vy. Tato cvičební metoda je založena na kombinaci pilates a boxu.

Jak piloxing působí na tělo

Piloxing je současně aerobní i silový trénink. Některé cviky jsou velmi ladné jako při baletu, jiné naopak velmi energické a výbušné. Po kardio části se cvičí i na podložce. Výbušná hudba s energickým cvičením vás sice unaví po stránce fyzické, ale věřte tomu, že vám dodá nesmírnou energii po stránce psychické. Přicházíte-li na piloxing se špatnou náladou, při odchodu se sice budete cítit unaveně fyzicky, ale nálada se vám rozhodně zlepší.

A jak působí piloxing na naši fyzickou stránku? Cvičení piloxing vám pomůže vytvarovat ploché bříško, zmenší objem stehen a hýždí. Celkově získáte štíhlejší profil a lepší držení těla. Dále dojde ke zvýšení vaší síly a flexibility. Piloxing vám pomůže stát se elegantní, sexy a silnou.«« Jaké jsou výhody piloxingu Jak se připravit na hodinu piloxing »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20113 (magazin-sport.cz#83)