Spalte tuky a vytvarujte svaly piloxingem

Jak účinně spalovat tuky, tvarovat tělo a přitom se dobře bavit? Odpověď je jednoduchá - PILOXING! Piloxing je nový cvičební styl, který si určitě oblíbíte i vy. Tato cvičební metoda je založena na kombinaci pilates a boxu.

Jak se připravit na hodinu piloxing

Cvičí se piloxing také ve vašem městě? Tak neváhejte a zajděte si jej vyzkoušet. Možná také vás naprosto pohltí. V mnoha tanečních studiích vám nabízí možnost registrace na cvičební hodinu. Ceny piloxingu se pohybují okolo 80 korun za jednu cvičební hodinu.

Jak probíhá lekce piloxingu

Piloxing se cvičí ve dvou blocích, ve kterých se střídají jednotlivé aktivity. Během boxu se doopravdy zahřejete a zapojíte. Pilates vám pomůže uklidnit se po boxu a začít se soustředit na jednotlivé pohyby. Během pilates prvků je nutné provádět pomalé protahovací cviky. V žádném případě se nemusíte bát, že by toto cvičení bylo náročné na provedení. Jednotlivé prvky se nejdříve ukazují v pomalém tempu a teprve poté se přechází do tempa rychlého. Závěr cvičení je věnován cvičení na zemi a protažení celého těla. Cvičení je doprovázeno energickou a během protahování relaxační hudbou. Cvičební lekce si každý trenér dělá podle sebe a střídat je může např. po měsíci.

Co si vzít na piloxing

Na piloxing si vezměte pohodlné oblečení. Záleží na vás, zda to budou legíny nebo volnější kalhoty. Důležité je především to, abyste se cítila uvolněně a oblečení vám nepřekáželo při pohybu. Sportovní podprsenka je také vhodná, zvláště ve chvíli, kdy se cvičí box. Na piloxing nebudete potřebovat tenisky. Tato cvičební metoda se cvičí na boso nebo ve speciálních protiskluzových ponožkách. Cvičení bez bot pomáhá při stabilizaci vašeho těla. Zakoupit si můžete speciální piloxing ponožky. Piloxing ponožky jsou protiskluzové, některé jsou bezprstové, jiné jsou jako podkolenky. Zakoupit si můžete také běžné protiskluzové sportovní ponožky, ve kterých se cvičí např. i jóga. Cena ponožek se pohybuje od 100 do 400 korun. Kdo má zájem, může si pořídit i speciální rukavice na piloxing. Cena rukavic je od 200 do 300 korun. Rukavice mohou mít půlkilovou zátěž. Dále budete potřebovat dostatek pití, ručník, popřípadě podložku. Takže, co vše si sebou vzít na piloxig?

  • Pohodlné oblečení
  • Vodu
  • Ručník
  • Podložku
  • Pořídit si můžete protiskluzové ponožky a speciální rukavice


«« Jak piloxing působí na tělo Co je na piloxingu nejlepší »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20113 (magazin-sport.cz#83)