Wing Chun Kung Fu

Zajímáte se o asijská bojová umění? Anebo byste se chtěli naučit sebeobraně? Hledáte praktický a funkční způsob boje, který posílí tělo i mysl a umožní efektivně se bránit v případě napadení?

Co je to Wing Chun Kung Fu?

Wing Chun Kung Fu je staré čínské bojové umění a je možné ho považovat za jednu z odnoží Kung Fu. Wing Chun Kung Fu je velmi technická a přitom umělecká forma bojového umění, jehož specialita spočívá v boji na blízkou vzdálenost – rychlé údery jsou kombinovány s neprodyšnou obranou a těsnou blízkostí ke svému protivníkovi. Důležité jsou také speciální postoje pro rychlý pohyb vpřed a vzad. Efektivita Wing Chun Kung Fu je dosažena vysoce koordinovanými útoky propojenými současně s obranou a naopak. Díky umění Wing Chun Kung Fu je možné přenést mnoho energie a přesto ztratit jen málo síly.«« Wing Chun Kung Fu V čem je Wing Chun Kung Fu jedinečné? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20105 (magazin-sport.cz#19)