Wing Chun Kung Fu

Zajímáte se o asijská bojová umění? Anebo byste se chtěli naučit sebeobraně? Hledáte praktický a funkční způsob boje, který posílí tělo i mysl a umožní efektivně se bránit v případě napadení?

Techniky Wing Chun Kung Fu

Bojové umění Wing Chun Kung Fu staví na šesti technikách neboli formách boje. Když se žák naučí všech šet technik, může je mezi sebou libovolně kombinovat a tím své schopnosti ještě více zefektivnit. Wing Chun Kung Funabízí následující techniky boje:

  • Forma malé myšlenky (Siu Lim Tao)
  • Forma hledání mostu (Chum Kiu)
  • Forma bodajících prstů (Biu Tze)
  • Forma na dřevěném panákovi (Mok Yan Chong)
  • Forma s dlouhou tyčí (Luk Dim Bun Kwan)
  • Forma s dvěma meči (Bart Cham Dao)

Wing Chun Praha

Navštivte Wing Chun Akademii v Praze na Vinohradech a naučte se toto tradiční bojové umění jak se předávalo z generace na generaci.«« V čem je Wing Chun Kung Fu jedinečné? Jak vzniklo Wing Chun Kung Fu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20105 (magazin-sport.cz#19)