Extrémní sporty

Lákají Vás extrémní sporty? Máte rádi rychlost, výšky anebo boj, napětí, strach, no prostě adrenalin? Extrémní sporty mohou být poměrně nebezpečné, ale na druhou stranu extrémním může být třeba i vytrvalostní závod.

Bungeejumping - bojíte se výšek?

Mezi nejznámější adrenalinové zážitky patří bungeejumping. Ten bývá provozován na různých místech celého světa, vždy na nějakém vyvýšeném bodě. Tím bývají velmi často vysoké mosty. Pokud si chcete bungeejumping vyzkoušet, připravte se na to, že budete padat desítky metrů volným pádem. Teprve poté se pád zpomalí, neboť Vás zbrzdí pružné lano, které je připevněno k popruhům na Vašem těle. Pokud se pod místem, ze kterého se skáče, nachází vodní plocha, může být bungeejumping koncipován tak, abyste se v nejnižší poloze dotkli vodní plochy nebo se dokonce částečně ponořili. Když padáte a vidíte, jak se voda nezadržitelně přibližuje vysokou rychlostí, dokáže to hodně zvýšit adrenalin. Teprve těsně před hladinou se pád výrazně zpomalí díky pružnosti lana a Vy se vody jen dotknete rukama nebo do ní ponoříte hlavu a vzápětí Vás pružné lano opět vystřelí směrem vzhůru.«« Extrémní sporty Paragliding - chcete létat jako pták? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20123 (magazin-sport.cz#17)