Extrémní sporty

Lákají Vás extrémní sporty? Máte rádi rychlost, výšky anebo boj, napětí, strach, no prostě adrenalin? Extrémní sporty mohou být poměrně nebezpečné, ale na druhou stranu extrémním může být třeba i vytrvalostní závod.

Kitesurfing aneb několika metrové skoky do výšky i do dálky

Máte rádi vodu a surfování? Jste u moře jako doma? Pak by Vás mohl zaujmout kitesurfing, což je sport podobný windsurfingu, ale kromě síly moře a jeho vln se ještě držíte velkého draka (kitu), takže navíc využíváte i sílu větru. Díky tomu umožňuje kitesurfing na vlnách provádět opravdu dlouhé a vysoké skoky. Je ovšem zapotřebí dostatečného větru.«« Paragliding - chcete létat jako pták? Landkiting, to je rychlost a adreanlin »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20123 (magazin-sport.cz#17)