Extrémní sporty

Lákají Vás extrémní sporty? Máte rádi rychlost, výšky anebo boj, napětí, strach, no prostě adrenalin? Extrémní sporty mohou být poměrně nebezpečné, ale na druhou stranu extrémním může být třeba i vytrvalostní závod.

Snowkiting aneb jízda na sněhu s drakem

Pro naše podmínky je ze všech typů kitingu nejideálnějším** snowkiting**. Opět k němu potřebujete kite a silný vítr, dále pak snowboard nebo lyže a samozřejmě dostatek sněhu. Není však vhodné chodit na sjezdovku ani hledat místo ve svahu. Pro snowkiting je důležité najít si místo někde v lukách nebo v polích, kde nebudou dráty elektrického vedení anebo rušné silnice. Pokud chytíte dostatečný vítr, můžete se nechat na lyžích či snowboardu kitem táhnout, jak daleko budete chtít, nebo jak daleko Vám to umožní typ krajiny.«« Landkiting, to je rychlost a adreanlin Extrémní vytrvalostní závody »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20123 (magazin-sport.cz#17)