Extrémní sporty

Lákají Vás extrémní sporty? Máte rádi rychlost, výšky anebo boj, napětí, strach, no prostě adrenalin? Extrémní sporty mohou být poměrně nebezpečné, ale na druhou stranu extrémním může být třeba i vytrvalostní závod.

Extrémní vytrvalostní závody

Když se řekne extrémní sporty, nemusí se hned jednat o něco hodně rychlého nebo hodně nebezpečného či třeba velké výšky. Mezi extrémní sporty lze určitě zařadit i vytrvalostní závody na dlouhé tratě – ty mohou mít i desítky až stovky kilometrů a celý závod pak může trvat i několik dní. Podle typu závodu je možné běžet po svých, anebo se nechat táhnout na saních psím spřežením, závodit o samotě anebo v týmu.«« Snowkiting aneb jízda na sněhu s drakem Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20123 (magazin-sport.cz#17)