Eliptický ergometr

Eliptický ergometr je populární fitness stroj, který si své místo našel především v domácím prostředí mezi ostatními trenažéry. Patří k novějším a vysoce účinným strojům, které si oblíbily nejen ženy, ale i muži.

Eliptický ergometr

Eliptický ergometr je dalším fitness strojem, který nachází své uplatnění nejen ve fitness centrech, ale také v domácnostech. Jde o trenažér, který posiluje svaly celého těla. Při cvičení na eliptickém ergometru se nohy pohybují po elipsovité křivce. Odtud pochází název tohoto trenažéru. Někdy se můžete setkat také s názvem eliptical, nebo např. crossový trenažér. Eliptický ergometr si lidé pořizují také jako náhradu za běžný rotoped nebo běžecké pásy. Tento trenažér je mnohem šetrnější ke kloubům, proto ho častokrát používají i lidé po operaci kloubů v rámci rehabilitací. Při cvičení na eliptickém ergometru zabírají nejen svaly nohou, ale i horní část těla. Mnoho lepších eliptických trenažérů umožňuje člověku kompletní a dokonalé procvičení celého těla.Proč si pořídit eliptický ergometr »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20128 (magazin-sport.cz#45)