Eliptický ergometr

Eliptický ergometr je populární fitness stroj, který si své místo našel především v domácím prostředí mezi ostatními trenažéry. Patří k novějším a vysoce účinným strojům, které si oblíbily nejen ženy, ale i muži.

Jaké jsou typy eliptických trenažérů

Eliptické ergometry se dělí dle provedení na manuálně ovládané ergometry nebo na počítačem řízené ergometry. Dále se dělí podle typu brzdného systému a podle středových ložisek. Vybírat můžete také podle ceny a kvality. Eliptické trenažéry se liší dle toho, zda se jedná o domácí stroje nebo o profesionální, určené pro fitness centra.«« Jak cvičit na eliptickém ergometru Na závěr »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20128 (magazin-sport.cz#45)