Jak vybrat eliptický trenažér

Chcete zhubnout, ztratit nadbytečný tělesný tuk? Anebo je Vaším cílem udržovat se pomocí pravidelného pohybu v perfektní kondici? K tomuto účelu se perfektně hodí eliptický trenažér.

Co je to eliptický trenažér?

Eliptický trenažér je zařízení, na kterém vykonáváte pohyb, který lze přirovnat k jízdě na běžeckých lyžích, chůzi, chůzi do kopce anebo jízdě na kole či k běhu. Vlastně by se dalo říci, že na eliptickém trenažéru vykonáváte pohyb, který má z každého z těchto sportů něco.

Cvičení na eliprickém trenažéru nezatěžující klouby

Ohromnou výhodou eliptického trenažéru je, že při cvičení na něm není kloubní aparát zatěžován nárazy, jak tomu bývá u běhání. Pohyb na eliptickém trenažéru je díky tomu vhodný i pro osoby, které trápí bolesti kloubů a zároveň představuje prevenci proti jejich nadměrnému opotřebování, které obvykle nastává při běhání na tvrdém povrchu.«« Jak vybrat eliptický trenažér K čemu slouží eliptický trenažér? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20126 (magazin-sport.cz#5)