Jak vybrat eliptický trenažér

Chcete zhubnout, ztratit nadbytečný tělesný tuk? Anebo je Vaším cílem udržovat se pomocí pravidelného pohybu v perfektní kondici? K tomuto účelu se perfektně hodí eliptický trenažér.

K čemu slouží eliptický trenažér?

Eliptický trenažér se výborně hodí pro aerobní typ cvičení, tedy pro cvičení vytrvalostní. Při nastavení vyšší zátěže ale můžete i posilovat a tvarovat všechny svaly spodní poloviny těla, tedy svaly stehen a lýtek a svaly na zadku. Na eliptickém trenažéru mohou pracovat i ruce, takže je možné tvarovat také svaly paží.«« Co je to eliptický trenažér? Parametry výběru eliptického trenažéru »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20126 (magazin-sport.cz#5)