Jak vybrat rotoped

Hned při prvním pohledu na sílu konstrukce rotopedu můžete určit, zda se pro Vás daný stroj hodí nebo ne. Konstrukci rotopedu vybírejte dle své hmotnosti – čím jste těžší, tím masivnější konstrukci musí rotoped mít.

Hmotnost zátěžového kola

Hmotnost zátěžového kola se u rotopedů pohybuje přibližně od 5 do 10 kilogramů. Hmotnost kola vybírejte dle svých fyzických možností. Není dobré se přeceňovat ani podceňovat. V případě příliš těžkého kola by Vás mohl trénink brzy vyčerpat a trénink s lehkým kolem by zase nebyl efektivní.

Ideální proto je před koupí navštívit fit centrum, kde si můžete vyzkoušet různé typy rotopedů a vybrat si ten pravý. Počítejte však také s tím, že Vaše fyzická kondice se bude díky pravidelnému cvičení zvyšovat a někdy i dost výrazně.«« Brzdný systém rotopedu Funkce a ovládání »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20130 (magazin-sport.cz#69)